Velkommen til Servas Danmark

- Bo hos de lokale og få nye venner over hele verden

Bestyrelsen

Kontakt Servas på adressen
Info@Servas.dk

Bestyrelsen består af:

Servassekretær
Jan Degrauwe
Tlf.: 20 48 50 87
info@servas.dk 

Kasserer og redaktør af rejseberetninger
Ingrid Pedersen
Tlf.: +45 33 22 94 58
ingrid.pedersen55@gmail.com

Listekoordinator og redaktør af nyhedsbrev (Her kan du bede om en værtsliste, hvis du skal rejse til et land, der endnu ikke er på ServasOnline)
Susanne Thestrup
Tlf.: +45 32 97 97 98 (kun fastnet)
listebibliotek@servas.dk

Øvrige bestyrelsesmedlemmer

Didde Dalkvist
Tlf.: +45 51 24 35 36
Didde_d@hotmail.com

Jørgen Retsbo
Tlf.: +45 42 42 77 15
jretsbo@gmail.com

Dorte Kjær
Tlf: +45 29 87 66 70
dortekjaer7700@gmail.com

Suppleanter

Marianne Skovgaard
Tlf: +45 60 60 66 92
marianneskovgaard@yahoo.dk

Gunilla Heick
tlf. +45 56 71 69 82
gunill@heick.nu

Nyhedsbrev@servas.dk, hvis du har bidrag til nyhedsbrevet

Webmaster@servas.dk, hvis du har bidrag til hjemmesiden 


Betaling til:
Andelskassen Oikos reg. nr. 8418 kontonr.  8929743963

MobilePay (kommer senere)